Biežāk uzdotie jautājumi - ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM

Pristatymas

Kokie pristatymo būdai galimi?

Nemokamas pristatymas nuo 100 € per 1-7 darbo dienas. Įprastas siuntimas - per DHL už 14,95 €.

Nemokamas pristatymas nuo 100 € per 1-7 darbo dienas. Įprastas siuntimas - per DHL už 14,95 €.

Nemokamas pristatymas nuo 80 CHF per 1-7 darbo dienas. Įprastas mažų daiktų siuntimas A paštu, o didelių daiktų - B paštu. Užsakymams, kurių vertė neviršija 30 CHF, tam tikrų kategorijų produktams taikome 4,20 CHF minimalaus kiekio mokestį. Dėl minimalaus kiekio priemokos mūsų klientai gali naudotis mažesnėmis mažų produktų kainomis.

Sekamas pristatymas per 1-7 darbo dienas. Įprastas siuntimas per DHL už 25 €.

Įprastai per 1-7 darbo dienas. Dėl ypatingų aplinkybių, susijusių su virusu "Corona", tiekėjai gali vėluoti pristatyti prekes iki 14 dienų, tačiau kasdien stengiamės papildyti savo atsargas ir rasti greitus sprendimus su tiekėjais.

Mokėjimo informacija

S Paypal, Kredito kortelė: Visa, MasterCard, American Express ir Twint.

Sujungėme savo mokėjimo partnerius, įskaitant "Paypal", "Twint", "Six", "Stripe" ir "Shopify", kad integruotume saugiausią rinkoje mokėjimo sprendimą. 

Grąžinti

Jeigu dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti įsigytu produktu, galite jį grąžinti per keturiolika kalendorinių dienų nuo jo gavimo ir turite tai padaryti Grąžinimo centre.

Už išlaidas, susijusias su užsakymų atšaukimu ar grąžinimu (išsiuntimo, grąžinimo ir kt.), atsako klientas.

Grąžinimai nepriimami dėl OUTLET, SWIMWEAR ir tualeto reikmenų kolekcijų.

Grąžinimai priimami tik tuo atveju, jei grąžinamos prekės yra nepriekaištingos būklės, paženklintos etiketėmis ir kartu su grąžinimo kvitu.

Pokyčiai ir mainai

Tai yra grąžinimas ir naujas pirkinys. Norėdami tai padaryti, turite išsiųsti norimą pakeisti prekę atgal į mūsų įmonę ir užsakyti naują norimo dydžio prekę. Naujas pageidaujamo dydžio užsakymas bus apdorotas kaip ir bet kuris kitas įprastas užsakymas. Keitimo laikotarpis yra keturiolika kalendorinių dienų nuo pirkimo gavimo dienos.

Nueikite į keitimo ir grąžinimo portalą